Plunges Ledo Ritulio Klubas
Main » 2007 » November » 12 » Baltarusiai Lietuviams neįkandami
Baltarusiai Lietuviams neįkandami
7:11 AM

"Euro Hockey Challenge“ turnyre vakar devintąją vietą pasaulyje užimanti Baltarusijos rinktinė rezultatu 6:0 nugalėjo lietuvius.Prieš rungtynes Lietuvos komanda dar turėjo teorinių galimybių iškovoti pirmąją vietą, tačiau jau susitikimo pradžioje paaiškėjo, kad pergalės tikėtis neverta.  8 min. rezultatas jau buvo 3:0. 2min. Jaroslavas Čuprysas, 6 min. Timofėjus Filinas, 8 min. Sergejus Demaginas vienas po kito siuntė ritulius į Arūno Aleinikovo vartus. Netrukus

vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris pakeitė A. Aleinikovą. Vartus stojus ginti Nerijui Dauksevičiui įvarčių kruša sustojo. Visgi 12 min. po Maksimo Cvetkovo smūgio ritulys kliudė kelis žaidėjus ir dar kartą atsidūrė lietuvių vartuose. Tuo tarpu Lietuvos komandos puolėjams nepavyko nieko sukurti varžovų aikštės pusėje.

Antrajame ir trečiajame kėliniuose vaizdas aikštėje nepasikeitė, tik mūsų komandai kiek geriau rungtyniaujant gynyboje varžovai neturėjo galimybių didinti skirtumo. Visgi aukštesnio meistriškumo varžovų puolėjas Sergejus Kukuškinas pelnė dar du įvarčius (44 ir 54 min.).

Baltarusijos rinktinė turnyre iškovojusi visas tris pergales užėmė pirmąją vietą, tačiau kanadiečio trenerio Kurto Freizerio komandos žaidimas iš tikrųjų galingas atrodė tik paskutinėse rungtynėse su Lietuvos komanda. Nors ir šio susitikimo metu ta žaidybinė persvara nebuvo triuškinanti. Tai įrodo ir tai, kad mūsų komandos žaidėjai atakavo varžovų vartus 19 kartų (dažniausiai tai pavirsta bent dvejais įvarčiai), o varžovai iš 37 mėginimų išspaudė net 6 įvarčius (statistiškai „turėtų“ būti 3-4). Kaip ir dvikovoje su Norvegijos rinktine lietuviai turėjo nemažai klausimų tam pačiam vyriausiajam teisėjui lenkui Maciejui Pachuckiui. Egidijus Bauba už ginčus su teisėju gavo 10 baudos minučių disciplinarinę nuobaudą. Nežaidė šiose rungtynėse vienas Lietuvos rinktinės lyderių Darius Pliskauskas.Kitoje vakaro dvikovoje Lenkijos komanda kiek netikėtai 4:3 po pratęsimo įveikė šeimininkus – norvegus, tačiau pergalė kaimynams nepadėjo pakilti iš paskutinės vietos. Tuo tarpu Lietuvos ledo ritulininkai liko treti. Turnyrinė lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės per pagrindinį rungtynių laiką, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai per pagrindinį laiką, įvarčių santykis, taškai):

1. Baltarusija       10-2   9
2. Norvegija 3 1 0 1 1    10-9   4
3. Lietuva 3 1 0 0 2    8-14   3
4. Lenkija 3 0 1 0 2    7-10   2

Views: 1275 | Added by: plungeshockey | Reitingas: 0.0/0 |