Plunges Ledo Ritulio Klubas
Main » 2007 » November » 10 » Norvegai geriau išnaudojo kiekybinį pranašumą
Norvegai geriau išnaudojo kiekybinį pranašumą
9:13 AM

Norvegijos ledo ritulininkai Norvegijos mieste Hamare vykstančiame turnyre "Euro Ice Hockey Challenge" 5:2 nugalėjo Lietuvos komandą.Vyriausiasis dvikovos teisėjas lenkas Maciejus Pachuckis dažnokai už įvairias pražangas varė iš aikštės Lietuvos rinktinės žaidėjus. Tuo netruko pasinaudoti šeimininkai. Pirmajame kėlinyje Matsas Tryggas (5 min.) ir Matisas Olimbas (6 min.) išnaudojo kiekybinę pradžioje dviejų, o vėliau vieno žaidėjo persvarą. 23 min. Steffenas Thoresenas pelnė vienintelį šeimininkų įvartį žaidžiant lygiose sudėtyse, tačiau lygiai po minutės Egidijus Bauba po Dovydo Kulevičiaus perdavimo rezultatą sušvelnino – 1:3. Visgi norvegai sugebėjo dar dukart išnaudoti kiekybinį pranašumą – 26 min. Larso Eriko Spetso, o  38 min. Patriko Bovino taiklūs smūgiai šeimininkų rinktinei suteikė 4 įvarčių persvarą – 5:1. Atrodė, kad kėlinys taip ir pasibaigs, tačiau paskutinę jo minutę netikėtai mūsiškiai rungtyniaudami keturiese prieš penkis dar kartą šiek tiek priartėjo. Įvarčio autorius - Artūras Švedavičius, o perdavimą atliko vėl D. Kulevičius. Trečiasis kėlinys nebuvo rezultatyvus.

Views: 1238 | Added by: plungeshockey | Reitingas: 0.0/0 |